Turniej w Nowym Targu

Turniej w Nowym Targu

Dnia 31 maja 2009 r. w hali sportowej „GORCE” odbył się Młodzieżowy Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka. Wzięło w nim udział 80 zawodników z 5 ośrodków. Sędzią Głównym zawodów był sensei Andrzej Krawontka (4 Dan). Organizatorem turnieju był Nowotarski Klub Karate prowadzony przez sensei Ewe Pawlikowską (3 Dan). Zawodników, sędziów oraz kibiców przywitał Burmistrz Miasta Nowy Targ.

Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowała liczna grupa zawodników, najmłodsi karatecy z Limanowej startowali w kumite kadetów, kumite juniorów młodszych oraz w kata.

Kata Dziewcząt:

  • Orzeł Marlena
  • Struzik Zuzanna

Kata Chłopców:

  • Grys Dawid
  • Biedroń Oskar

Kata Kadetów:

  • Tokarczyk Michał
  • Tokarczyk Andrzej
  • Florek Szymon

Kata i kumite Młodzików:

  • Puch Mateusz (- 50 kg.)

Kata i kumite Młodziczek:

  • Kogutowicz Patrycja (-45 kg.)
  • Puch Agnieszka (+45 kg.)

Kata i kumite Juniorów Młodszych:

  • Puch Rafał (-60 kg.)
  • Pajor Grzegorz (-70 kg.)
  • Marek Orzeł (-70 kg.)

Reprezentacja LKKK w różnych kategoriach kata i kumite łącznie 13 medali (6 złotych, 2 srebne i 5 brązowych) oraz Limanowski Klub Kyokushin Karate zdobył drużynowo 2 miejsce.

  • Orzeł Marlena zdobyła II miejsce w Kata Dziewcząt
  • Struzik Zuzanna zdobyła III miejsce w Kata Dziewcząt
  • Tokarczyk Michał zdobył I miejsce w Kata Kadetów
  • Tokarczyk Andrzej zdobył III miejsce w Kata Kadetów
  • Puch Mateusz zdobył I miejsce w Kata Młodzików oraz I miejsce w Kumite Juniorów Młodszych
  • Kogutowicz Patrycja zdobyła II miejsce w Kata Młodziczek oraz I miejsce w Kumite Juniorek Młodszych
  • Puch Agnieszka zdobyła III miejsce w Kata Młodziczek oraz I miejsce w Kumite Juniorek Młodszych
  • Puch Rafał zdobył III miejsce w Kata Juniorów Młodszych oraz I miejsce w Kumite Juniorów Młodszych
  • Grzegorz Pajor zdobył III miejsce Kumite Juniorów

Najmłodszą zawodniczką turnieju była Orzeł Marlena (Limanowa)
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Puch Mateusz (Limanowa) który zdobył 2 złote medale w kata i kumite, w finale w pięknym stylu pokonując zawodnika z Zakopanego.

Galeria:

Ceremonia otwarcia turnieju:

skład sędziowski:

podziękowania dla sensei Ewy Pawlikowskiej (3 Dan):

oficjalne otwarcie turnieju przez Burmistrza Nowego Targu:

karatecy z limanowej przed walkami:

Struzik Zuzanna

Michał Tokarczyk

Andrzej Tokarczyk

Mateusz Puch

Agnieszka Puch

Patrycja Kogutowicz

Rafał Puch

rodzice dopingujący swoje pociechy:

Marlena Orzeł (II miejsce) i Zuzanna Struzik (III miejsce)

Michał Tokarczyk (I miejsce) i Andrzej Tokarczyk (III miejsce)

Patrycja Kogutowicz (II miejsce) i Agnieszka Puch (III miejsce)

Rafał Puch III (miejsce)

Mateusz Puch (I miejsce)

Mateusz Puch (I miejsce)

Patrycja Kogutowicz (I miejsce)

Agnieszka Puch (I miejsce)

Rafał Puch (I miejsce)

Grzegorz Pajor (III miejsce)

Marlena Orzeł (najmłodsza zawodniczka turnieju)

Mateusz Puch (najlepszy zawodnik turnieju)

Sensei Zbigniew Goliński (3 Dan) (II miejsce drużynowo)

zdjęcia grupowe:

Państwo Tokarczykowie z medalami, dyplomami i pucharami synów:

OSU!

Rafał Puch – eliminacje

Patrycja Kogutowicz – półfinał

Agnieszka Puch

Mateusz Puch – półfinał

Grzegorz Pajor – półfinał

Rafał Puch – półfinał

Mateusz Puch – finał

Patrycja Kogutowicz – finał

Agnieszka Puch – finał

Rafał Puch – finał

OSU!